Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Ziraat mühendisliği taban ve tavan puanları 2012- 2013

Arkadaşlar bildiğiniz gibi LYS sonuçlarının da açıklanmasıyla beraber pek çok arkadaşımız tercih koşuşturmasına başladı artık diyebiliriz. Bu anlamda bizde üzerimize düşüne yaptık ve Ziraat mühendisliği taban ve taban puanları 2012- 2013 tablosunu en son yapılan yerleştirme ve kontenjan klavuzuna göre tablolar halinde sizlere sunduk ÖSYM yeni bir yerleştirme klavuzu açıkladığında onuda sitemiz üzerinden sizlere sunacağız.

Ayrıca arkadaşlar ziraat fakültesi yazacak olan arkadaşlar her türlü soruyu bizlere sunabilir. Bizlerde en kısa sürede sizlere cevap veririz. Bu sayede hiç bilmediğiniz bir bölüme gitmemiş olmazsınız veya kafanızdan soru işaretleri kalkmış olur.

Ziraat mühendisliği taban ve taban puanları 2012- 2013 ulaşmak için lütfen alttaki linke tıklayın.

https://www.ziraatfakultesi.net/ziraat-fakultesi-2012-2013-taban-ve-tavan-puanlari.html

ilginizi cekebilir

Harf notu nedir?

Harf notu nedir? Üniversiteye yeni başlayan arkadaşlar için sınavlardan sonra harf notu şoku yaşamamaları için …

4 Mesajlar

  1. Ben samsun ziraat muhendisligi tarla bitkilerine girebiliyorm siralamamin u bin altinda gecen seneye gore siralamasi. Tarla bitkileri nasil bir bolum okumakta fayda var mi ?

  2. https://www.ziraatfakultesi.net/category/bolumler/tarla-bitkileri buradan geniş bilgi alabilirsiniz.
    Bizce ziraatin her bölümü güzeldir eğer toprağı, doğayı, hayvanları seviyorsanız. İş için birşey diyemeyiz bu biraz şansa biraz da sizin okul hayatınız da edineceğiniz donanımınıza bağlı.

  3. Ben maraş sürçü imam üniv. ziraat fakültesi bahçe bitkileri bölümünü yazmayı düşünüyorum sizce bu bölümün bir artı olanağı varmı iş bulma açısında ve bide merak ettiğim ziraat fakültesi mezunu olunca ziraat mühendisi unvanı almış oluyomuyuz?

  4. Bölümler arasında bizce pek bir fark yok. Mezun olunca diplomanız da ziraat mühendisi bahçe bitkileri bölümü mezunu yazar. Daha net bilgi için seçeceğiniz üniversitenin öğrenci işlerini arayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© Copyright 2012 - 2015, Ziraatfakultesi.Net - [ Ziraat fakültesi - Ziraat ders notları - Zirai videolar - Ziraat sınav soruları - Tarımsal videolar ]