Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Hakkımızda

Bu web sitesi tek amacı ziraat fakültesi seçecek olan yeni arkadaşlarımıza nasıl bir bölümde okuyacaklarını, nasıl bir eğitim alacaklarını ve hangi dersleri görecekleri hakkında bir ön bilgi verme, bu bölümde yani ziraat fakültesinde okuyan arkadaşlarımıza ise bir üst sınıfta hangi dersleri göreceklerini, çalışmak için gerekli olan ders sunumlarını ve ders içeriklerini, daha önce sınavlarda çıkmış vize, final veya çalışma sorularını sunarak daha verimli bir yıl geçirmelerini hedef alarak 2012 yılında yayın hayatına başlamış bir sitedir.

Gün geçtikçe sizlerinde göstereceği destekler ve yardımlar ile amacımız bu web sitesini ziraat ile ilgili her türlü kaynak ve materyalin bulunduğu bir yer haline getirmek, yüksek lisan yapan öğrencilerin hazırladıklarını tezleri ve sunumları paylaşarak kendilerinden sonra gelecek olan ve yüksek lisans yapmak isteyen arkadaşlara örnekler teşkil etmek isteyen bir yer haline getirmek istiyoruz.

Bu amaçla bir yola çıktık. İlk düşündüğümüz şey dosyaların kaybolmaması için tüm dosyaları ve görselleri kendi sitemize yüklemeye karar verdik bu sayede yıllar geçsede her dosya aktif bir şekilde yayın hayatına devam edebilecek.

Diğer düşündüğümüz şey ise sade olması. Yani her yerinden reklamlar fırlayan ve bilgiye direk olarak ulaşmanızı engelleyen karmaşıklıktan uzak durarak direk bilgiye gitmenizi sağlamak.

Umarım sizlerinde yardımlarıyla her geçen gün daha da fazla büyüyeceğiz.

© Copyright 2012 - 2015, Ziraatfakultesi.Net - [ Ziraat fakültesi - Ziraat ders notları - Zirai videolar - Ziraat sınav soruları - Tarımsal videolar ]