Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Monthly Archives: Ekim 2013

Bahçe ve peyzaj sanatı tarihi – Tanımlar

Bu sunum da Bahçe ve peyzaj sanatı tarihi – Tanımlar gibi pek çok not yer almaktadır. Tanımların bir kaçını konu altında da sizler ile paylaşmak istedik. Çok güzel verimli ve bu bölümler de okuyan arkadaşların çok işine yarayacak bir kaynak. Tüm tanımlara ve açıklamalara ulaşmak için lütfen linke tıklayarak dosyayı indirin. Aşağıdakiler sadece dosyadan biraz alıntıdır.

Daha fazla oku

Wind erosion – Rüzgar erozyonu ders notları

Wind erosion – Rüzgar erozyonu ders notları paylaşılmaktadır bu sunumda sizler ile. Arkadaşlar bu dosya tamamen ingilizcedir. Daha çok yüksek lisans yapan arkadaşlarımızın işine yarayacak bir paylaşımdır.

Daha fazla oku

Principles of Plant Genetics and Breeding – Bitki genetiği ve ıslahı

Arkadaşlar bu sunum daha çok yüksek lisans öğrencilerinin işine yarayacak bir sunum. Sunum tamamen ingilizce olup Bitki ıslahı üzerinedir. Principles of Plant Genetics and Breeding – Bitki genetiği ve ıslahı da tam adıdır. Umarım işinize yarar.

Daha fazla oku

Bitkisel tasarım ders notları

Bitkisel tasarım ders notları yer almaktadır bu paylaşımımız da. Ziraat fakültesinde okuyan ve peyzaj mimarlığı bölümünde okuyan arkadaşların işine yarayacaktır bu sunumlar.

Daha fazla oku

Toprak ders notları

Arkadaşlar bu sunum biraz karışık içerisinde bir kaç dosya var ve toprak ile ilgili her türlü konu ve slayt yer aşıyor. Toprak ile ilgili bir bilgi veya ders notu arıyorsanız bu paylaşıma göz atın derim.

Daha fazla oku

Sulama suyu kalitesi ve tuzluluk ders notları

Sulama suyu kalitesi ve tuzluluk ders notları yer almaktadır bu paylaşımda. Ziraat fakültelerin de öğrenim gören pek çok arkadaşın işine yarayacak güzel bir sunu olmuş.

Daha fazla oku

Tarla bitkileri yetiştirme ders notları

Tarla bitkileri yetiştirme ders notlarını bu paylaşımda sizler ile paylaşıyoruz. Geniş ve yeterli bir sunum umarım işinize yarayacaktır.

Daha fazla oku

Toprak mekaniği ders notları

Toprak mekaniği ders notları bu paylaşımda sizlere sunulmuştur. Oldukça geniş ve kapsamlı bir ders notu umarım işinize yarar arkadaşlar.

Daha fazla oku

Meteoroloji ders notları

Meteoroloji ders notları bu paylaşımda sizlere sunulmuştur. Oldukça geniş ve yeterli bir sunumdur.

Daha fazla oku

Sulama suyu ders notları

Tarımsal yapılar ve sulama – Sulama suyu ders notları yer almaktadır bu paylaşımda. Bu bölümde okuyan arkadaşların işine umarım yarayacaktır.

Daha fazla oku

Bitki ıslahı ders notları

Bitki ıslahı ders notları yer almaktadır bu paylaşımda. Bitki ıslahı nedir, bitki ıslahı nasıl yapılır, bitki ıslahı neden yapılır gibi pek çok sorunun yanıtını bu sunumda bulabilirsiniz.

Daha fazla oku

Expo 2016 hızlı tren ile buluşacak mı?

Expo 2016 gelmeden Antalya’ya hızlı tren yapılması isteniyordu. Bu sayede hem gelen turistler daha rahat ,hızlı ve ucuz seyahat etme şansı yakalayacaktı hem de ülkenin diğer bölgelerini daha rahat ve hızlı gezme şansları olacaktı. Fakat yapılan bütçe değerlendirmeleri ve yatırım planlarında devletin böyle bir planı olmadı anlaşıldı. Bunun üzerine Antalya halkı imza kampanyası başlattı expo 2016 Antalya için hızlı trenin yetiştirilmesi isteniyor. Bu hedef için şimdiden kısa süre …

Daha fazla oku
© Copyright 2012 - 2015, Ziraatfakultesi.Net - [ Ziraat fakültesi - Ziraat ders notları - Zirai videolar - Ziraat sınav soruları - Tarımsal videolar ]