Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Monthly Archives: Kasım 2012

Süs bitkileri hastalık ve zararlıları

Süs bitkileri hastalık ve zararlıları ile ilgili bu sunum pdf formatında sizlere sunulmuştur. Süs bitkileri hastalık ve zararlıları ile ilgili geniş bir arşivdir. Bu sunum www.bahcebitkileri.org ve www.bahcebitkileri.org/bitkibiyoteknolojisi sitelerinde yayımlanmıştır. Sunumu hazırlayan: Prof. Dr. Yeşim Yalçın Mendi Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü.   Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. https://docs.google.com/file/d/0B98fAj0-ZwJwR1JRUFJEQ3FTWXc/edit?usp=sharing

Daha fazla oku

Statik ders kitabı

Bu Statik ders kitabı Ankara üniversitesi ziraat fakültesi tarafından hazırlanmıştır. Yazarı Prof. Dr. Ali BALABAN’dır. Statik dersi alan tüm öğrencilerin işine fazlasıyla yarayacak ve yetecek bir kitaptır.

Daha fazla oku

Mühendislik matematiği kitabı

Mühendislik matematiği kitabı olan bu pdf formatı Ankara üniversitesi ziraat fakültesi tarafından hazırlanmıştır yazarı Doç. Dr. A.Nejat EVSAHİBİOĞLU’dur. Genel mühendislik matematiği veya mühendislik matematiği 1 dersi alan arkadaşların işini bu kitap fazlasıyla görecektir.

Daha fazla oku

Zirai mücadele nedir ve zirai mücadele yöntemleri

Arkadaşlar bu sunuda Zirai mücadele nedir ve zirai mücadele yöntemleri çok güzel ve çok sade bir şekilde anlatılmış. Kısa ve öz bir bilgi arıyorsanız kesinlikle bir göz gezdirin.

Daha fazla oku

Mikrobiyoloji kitabı

Bu Mikrobiyoloji kitabı Ankara üniversitesi ziraat fakültesi tarafından hazırlanmıştır. Mikrobiyoloji dersi alan arkadaşlar için bu kitap tek başına fazlasıyla yetecek ve isteklerini karşılayacaktır.

Daha fazla oku

Mikolojik terimler kitabı

Mikolojik terimler kitabı Ankara üniversitesi ziraat fakültesi tarafından hazırlanmıştır, kitabın yazarı Prof. Dr. Gürsel ERDİLLER’dir. Mikolojik tüm terimlerin yer aldığı bu kitap eminiz işinizi fazlasıyla görecektir.

Daha fazla oku

Meteoroloji kitabı

Meteoroloji kitabı olan bu kaynak Ankara üniversitesi ziraat fakültesi tarafından hazırlanmıştır. Meteoroloji 1 dersi alan veya Genel Meteoroloji dersi olan arkadaşların işine bu kitap çok yaracaktır.

Daha fazla oku

Meliorasyon makinaları uygulama örnekleri

Meliorasyon makinaları uygulama örnekleri isimli bu kitap Ankara üniversitesi ziraat fakültesine aittir. Kitabın yazarı Prof. Dr. Süleyman KADAYIFÇILAR ve Doç. Dr. Ayten ONURBAŞ’dır.

Daha fazla oku

Malzeme bilgisi kitabı

malzeme bilgisi kitabı pdf formatında siz değerli okurlarımıza sunulmuştur. Bu Malzeme bilgisi kitabı Ankara üniversitesine ait olup kitabın yazarı Prof. Dr. Doğan ERDOĞAN’dır.

Daha fazla oku

Maki bitkileri kitabı

Maki bitkileri ders kitabı olan bu kitap pdf formatında sizlere sunulmaktadır. Ankara üniversitesi ziraat fakültesi bölümüne ait bir kitaptır. Yazarı Yard. Doç. Dr. Oğuz YILMAZ’dır.

Daha fazla oku

Kırsal altyapı kitabı

Bu Kırsal altyapı kitabı Ankara üniversitesi ziraat fakültesi tarafından hazırlanmıştır. Kitabın sahibi Prof. Dr. İrfan GİRGİN’dir.

Daha fazla oku

Kökeni anadolu olan meyveler

Kökeni anadolu olan meyveler Bu yazımızda kökeni Anadolu olan meyveleri sizler için sıralayacağız. Bu sayede ana vatanı Türkiye olan meyveleri görebileceksiniz ve ülkemizin ne kadar zengin bir meyve tablosuna sahip olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Ahududu, alıç, armut, ayva, ahlat, bektaşi üzümü, böğürtlen, badem, çilek, ceviz, çam fıstığı, karadut, elma, erik, fındık, antep fıstığı, gelebolu, kestane, keçiboynuzu, kara yemiş, koca yemiş, …

Daha fazla oku
© Copyright 2012 - 2015, Ziraatfakultesi.Net - [ Ziraat fakültesi - Ziraat ders notları - Zirai videolar - Ziraat sınav soruları - Tarımsal videolar ]