Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Monthly Archives: Ekim 2012

Bitkiler sözlüğü

Arkadaşlar bu kitap Ankara üniversitesinin ziraat fakültesine ait fitoterapi bitkiler sözlüğü kitabının kendisidir. Ankara üniversitesinin online kitaplığında sunulan PDF formatıdır. Pek net değildir ama işinize yarar diye eklemek istedik. Yrd. Doç. Dr. Gülçin Ç İ T O Ğ L U’na aittir.

Daha fazla oku

Bitki fizyolojisi notları

Arkadaşlar Bitki fizyolojisi notlarını siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Güzel bir kaynak olmuş Bitki fizyolojisi adına aradığınız pek çok bilgiyi rahatça bulabilirsiniz.  

Daha fazla oku

Bitki hastalıkları ile zirai mücadele teknikleri

Bu kaynak TAGEM tarafından oluşturulmuştur ve Bitki hastalıkları ile zirai mücadele tekniklerini anlatmakta oluş oldukça geniş bir kaynak sunmaktadır bizlere.  

Daha fazla oku

Bitki fizyolojisi ders notları

Bitki fizyolojisi ders notlarının yer aldığı geniş ve kapsamlı bir kaynağı sizlerin kullanımına sunuyoruz arkadaşlar. Bu pdf nin sahibi yani hazırlayanı Öğr. Gör. Dr. Selami SELVi’dir.  

Daha fazla oku

Bitki fizyolojisi ders notları

Bitki fizyolojisi ders notlarını sizlere sunmaktayız. Bitki fizyolojisi sunusunun sahibi Dr. A. Ergin DUYGU’dur. Oldukça güzel ve geniş bir kaynak olmuş umarım işinize yarayacaktır.  

Daha fazla oku

Bitki büyüme düzenleyicileri ve hormonlar

Arkadaşlar bitki büyüme düzenleyicileri ve hormonlar hakkında bilginin yer aldığı 2 farklı slaytdan oluşmaktadır bu sunu ve dizlere pdf formatında sunulmaktadır.

Daha fazla oku

Zootekniye giriş ders notları

Zootekniye giriş ders notları yer almaktadır arkadaşlar bu sunumda pdf formatında sizlere sunulmaktadır. Bu sunu Prof.Dr.Saim BOZTEPE, Arş.Gör. İbrahim AYTEKİN, Arş.Gör.Selçuk KAPLAN’ air ders notlarıdır.  

Daha fazla oku

Zootekni bölümü tanımı

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda siz değerli arkadaşlarımıza ziraat fakültesi zootekni bölümü hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede bu bölümü seçmek isteyen arkadaşlar neler yapacakları hakkında bilgi sahibi olacaklar. Ve bu bölümde okuyup okuyamayacakları hakkında genel bir fikir sahibi olmuş olacaklar. Zootekni bölümünü okuyacak arkadaşlarımız ilk olarak şunu bilmeli bu bölüm ” Hayvan ” lar üzerinedir ve bu bölümün amacı daha verimli …

Daha fazla oku

Toprak bilimi ve bitki besleme bölümü iş alanları

Bu yazımızda kısaca Toprak bilimi ve bitki besleme bölümü iş alanları hakkında bilgilendirme yapacağız arkadaşlar. Bu bölümden mezun olan arkadaşlarımız toprak ve bitki analiz laboratuarlarında, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında, Tarım Kredi Kooperatiflerinde, Devlet Su İşlerinde, Belediyelerde, Ziraat Bankalarında, Tarım ilaç firmalarında, gübre fabrikalarında, özel çiftlikler ve seralarda, resmi ve özel analiz laboratuvarlarında, çalışma olanakları bulabildikleri gibi doğrudan tohum, …

Daha fazla oku

Bitki fizyolojisi notları

Bitki fizyolojisi notlarının yer aldığı bu sunum Öğr. Gör. Dr. Selami SELVi aittir. Bitki fizyolojisi adına aradığınız her türlü bilgiyi bu kaynaktan rahatlıkla edinebilirsiniz.  

Daha fazla oku

Bitki fizyolojisi ders notları

Arkadaşlar bu sunum bitki fizyolojisi ders notlarını içermektedir. Ders notları Dr. A. Ergin DUYGU aittir. Bu sunum sizlere pdf formatında sunulmaktadır. Oldukça geniş ve yeterli düzeydedir. Umarım işinize yarar.

Daha fazla oku
© Copyright 2012 - 2015, Ziraatfakultesi.Net - [ Ziraat fakültesi - Ziraat ders notları - Zirai videolar - Ziraat sınav soruları - Tarımsal videolar ]