Arşivler

Bumerang üyeliğimiz

Bumerang - Yazarkafe

Ziraat mühendisliği taban ve tavan puanları 2012- 2013

Ziraat mühendisliği taban ve tavan puanları 2012- 2013

Arkadaşlar bildiğiniz gibi LYS sonuçlarının da açıklanmasıyla beraber pek çok arkadaşımız tercih koşuşturmasına başladı artık diyebiliriz. Bu anlamda bizde üzerimize düşüne yaptık ve Ziraat mühendisliği taban ve taban puanları 2012- 2013 tablosunu en son yapılan yerleştirme ve kontenjan klavuzuna göre tablolar halinde sizlere sunduk ÖSYM yeni bir yerleştirme klavuzu açıkladığında onuda sitemiz üzerinden sizlere sunacağız. Ayrıca […]

01 Temmuz 2013 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Arkadaşlar bildiğiniz gibi LYS sonuçlarının da açıklanmasıyla beraber pek çok arkadaşımız tercih koşuşturmasına başladı artık diyebiliriz. Bu anlamda bizde üzerimize düşüne yaptık ve Ziraat mühendisliği taban ve taban puanları 2012- 2013 tablosunu en son yapılan yerleştirme ve kontenjan klavuzuna göre tablolar halinde sizlere sunduk ÖSYM yeni bir yerleştirme klavuzu açıkladığında onuda sitemiz üzerinden sizlere sunacağız.

Ayrıca arkadaşlar ziraat fakültesi yazacak olan arkadaşlar her türlü soruyu bizlere sunabilir. Bizlerde en kısa sürede sizlere cevap veririz. Bu sayede hiç bilmediğiniz bir bölüme gitmemiş olmazsınız veya kafanızdan soru işaretleri kalkmış olur.

Ziraat mühendisliği taban ve taban puanları 2012- 2013 ulaşmak için lütfen alttaki linke tıklayın.

http://www.ziraatfakultesi.net/ziraat-fakultesi-2012-2013-taban-ve-tavan-puanlari.html

“Ziraat mühendisliği taban ve tavan puanları 2012- 2013” için 4 cevap

 1. pinar diyor ki:

  Ben samsun ziraat muhendisligi tarla bitkilerine girebiliyorm siralamamin u bin altinda gecen seneye gore siralamasi. Tarla bitkileri nasil bir bolum okumakta fayda var mi ?

 2. admin diyor ki:

  http://www.ziraatfakultesi.net/category/bolumler/tarla-bitkileri buradan geniş bilgi alabilirsiniz.
  Bizce ziraatin her bölümü güzeldir eğer toprağı, doğayı, hayvanları seviyorsanız. İş için birşey diyemeyiz bu biraz şansa biraz da sizin okul hayatınız da edineceğiniz donanımınıza bağlı.

 3. emre diyor ki:

  Ben maraş sürçü imam üniv. ziraat fakültesi bahçe bitkileri bölümünü yazmayı düşünüyorum sizce bu bölümün bir artı olanağı varmı iş bulma açısında ve bide merak ettiğim ziraat fakültesi mezunu olunca ziraat mühendisi unvanı almış oluyomuyuz?

 4. admin diyor ki:

  Bölümler arasında bizce pek bir fark yok. Mezun olunca diplomanız da ziraat mühendisi bahçe bitkileri bölümü mezunu yazar. Daha net bilgi için seçeceğiniz üniversitenin öğrenci işlerini arayınız.

Bir Cevap Yazın

Bu sitedeki bütün yazılar, dosyalar ve argumanların izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül